کوچینگ مقدماتی

این دوره را میتوان عشق و خواستن ، جهت ایجاد تغییرات زیربنایی و ماندگار در زندگی و کسب و کار دانست

دوره کوچینگ مقدماتی

دوره کوچینگ مقدماتی که بین برخی از مخاطبین به دوره کوچینگ موفقیت شناخته می شود ، از دوره های VIP و میان مدت دکتر علیرضا سلیمی محسوب می شود که از شناخته ترین و پر تکرار ترین دوره های سال های اخیر در شهرهای مختلف کشور است .

پیش نیاز حضور متقاضیان در این دوره را میتوان عشق و خواستن ، جهت ایجاد تغییرات زیربنایی و ماندگار در زندگی و کسب و کار دانست ، به دلیل اینکه بارها و بارها شاهد این موضوع بوده و هستیم که ، رضایتمندی و  خروجی این دوره برای  فارغ التحصیلان در پایان دوره ، چندین برابر حد انتظار آن ها در ابتدای دوره بوده است .

این دوره در سال های اخیر بصورت حضوری در مدت زمان ۶ ماهه برگزار می گردیده است که بعد از موضوع کرونا با توجه به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و دسترسی مخاطبین بیشتر از داخل و خارج از کشور ، با همکاری موسسه نما آوای زندگی بصورت آنلاین برگزار می شود .

اولین دوره آنلاین کوچینگ مقدماتی در شهریور ماه ۱۳۹۹ برگزار گردید که با توجه به نیاز ها و دغدغه های مخاطبین نوع چینش جلسات آموزشی و تمرینی و نیز خدمات و پشتیبانی دوره به شکل قابل توجهی تاکنون مورد رضایت شرکت کنندگان بوده است .

همچنین پس از استقبالی قابل توجه ، در دی ماه ۱۳۹۹ نیز دومین دوره آنلاین کوچینگ مقدماتی نیز در دی ماه ۱۳۹۹ برگزار گردید .

سومین دوره آنلاین کوچینگ مقدماتی هم اکنون در حال برگزاری است …

توجه : شرکت کنندگان در دوره آنلاین کوچینگ مقدماتی در طول دوره ، بصورت مستمر و مستقیم ( بدون هیچ شخص واسطه ) با دکتر علیرضا سلیمی در ارتباط می باشند تا در مورد جنبه های مختلفی از زندگی و کسب وکار خود از تخصص و تجربه یک مربی بین المللی بصورت اختصاصی بهره مند شوند .

 

نکته : پیشنهاد می کنیم جهت قرار گرفتن در اولویت پذیرش در دوره جدید کوچینگ مقدماتی ، فرم زیر را تکمیل نمایید و منتظر اطلاع رسانی ما باشید .

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

فرم رزرو کوچینگ مقدماتی

 

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

می خواهید یک حساب کاربری ایجاد کنید ؟

Open chat