کوچینگ دکتر سلیمی

کوچینگ زاویه متفاوتی را بسوی تلاش، رشد و موفقیت می گشاید

آیا آموزش های سطحی و غیر علمی شما را راضی نمی کند؟ آیا باور دارید که راههای بهتری برای دستیابی به موفقیت وجود دارد که شما با آنها آشنا نشده اید؟ آیا برای رسیدن به خواسته ها و رویاهیتان دنبال بهترین متد هستید؟ با مدرس توانمند موفقیت ایران دکتر سلیمی از آلمان دارنده بالاترین سطح کوچینگ بین المللی جهان به زبان انگلیسی از سوئیس همراه شوید. آیا تا کنون فکر کردید شما برای رسیدن به مقصد از چه روشی استفاده میکنید.؟ پیاده روی (کتاب خواندن) با دوچرخه( مدرسه) با ماشین ( سمینار های آموزشی) با هواپیما ( کارگاههای وی آی پی) با جمبو جت اختصاصی ( کوچینگ موفقیت) مثال بالا برای درک بهتر کوچینگ و سرعت وکیفیت بالای آن برای رسیدن به خواسته های هرفردی است که لیاقت خوب زندگی کردن را دارد. کوچینگ روش جدید و کاربردی با دانش روز دنیا می باشد که بصورت لاکچری تجربه جدیدی از درک توان مندی های خودتان را به شما هدیه می دهد تا خود را بهتر بشناسید و با بهره گیری از قدرت درون شاهکار خلق کنید. در کوچینگ شما به فراتر از بودن و فرا تراز موفقیت خواهید رسید.
نتایج کوچینگ تحقق رویاهای شماست.
کوچینگ تلفیق علم و عمل برای موفق شدن است.
چرا آلمانی ها در نظم، دیسیپلین، جدیت، علم، آموزش، صنعت، بهداشت، حمل و نقل، اقتصاد و ثبات در دنیا حرف اول را می زنند؟
در حالی که از وسعت کشور ما کوچکتر( بیست ودو درصد وسعت ایران)، نسل جوان کمتر، منابع خدادادی و طبیعی کمتر، منابع انرژی کمتر دارند.
اگر آنها توانستند پس ما هم می توانیم به شرطی که از روشی که آنها به کار می برند،مطلع شویم و متناسب با شرایط وارزشهای کشورمان از آنها در جهت رشد و سازندگی فردی و اجتماعی استفاده کنیم.
کوچینگ زاویه متفاوتی را بسوی تلاش، رشد و موفقیت می گشاید.
علمی ترین سخنران ایران 100%
رضایتمندی مخاطبین 99%
اثر بخشی دوره ها 98%
[/vc_column][/vc_row]

نمودار پراکندگی سنی شرکت کنندگان دوره های کوچینگ دکتر سلیمی

  • 10 تا 20 سال
  • 20 تا 40 سال
  • 40 تا 80 سال

کوچینگ ؛ نیاز امروز ، ضرورت فردا

کوچینگ پدیده مورد استقبال این روزهای فعالان آموزشی در ایران !

این فرصتی است که می تواند باعث رشد مردم جامعه شود البته اگر کوچینگ اورجینال باشد 

تا به حال فکر کرده اید افرادی که هر روز به دنیال یک رویکرد فوری برای نتیجه گیری در زندگی هستند اگر روزی به این نتیجه برسند که از فرد دیگری آموزش ببینند متوجه خواهند شد آنچه که تاکنون به آن ها تحت عنوان کوچینگ آموزش داده شده بود، انبوهی از سرفصل هایی بوده است که بصورت زیبا در کنار هم ترکیب شده بودند !

اندکی نیز انرژی مثبت و موزیک شاد و حال خوب به آن افزوده اند .


ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

می خواهید یک حساب کاربری ایجاد کنید ؟

Open chat