چگونه به اهدافمان دستیابیم.

چگونه به اهدافمان برسیم؟

چگونه به اهدافمان برسیم؟

بارها و بارها خوانده و شنیده اید که باید برای زندگی خود هدف داشته و آن را دنبال کنید. اما سوال مهم اینجاست که چگونه به اهداف خود برسیم؟ شاید بدانیم چطور اهداف کوتاه مدت و بلند مدت تعیین کنیم، اما واقعا چطور به همه آن ها باید رسید؟
تا کنون چند بار این کارها را انجام داده اید؟ چند بار اهدافتان را نوشته و آن ها را مرور کرده و سعی کرده اید به آن ها برسید؟ چند بار از اینکه هیچ کدام یا اکثر آنها تحقق نیافتند سر خورده شده اید؟

همه ما اهداف نوشته یا نا نوشته بسیاری داریم که تقریبا اکثر آن ها به حقیقت نپیوسته است. همه میدانیم چطور اهدافمان را انتخاب کرده و یادداشت کنیم، میدانیم چطور آن ها را اولویت بندی و مرور کنیم. میدانیم چطور اهداف سالانه و ماهانه تعیین کنیم و چطور آن ها را به اهدافی کوتاه مدت یا بلند مدت دسته بندی کنیم. اما نمیدانیم چطور باید به آن ها برسیم؟
نکته طلایی:
اگر میخواهید به اهداف خود برسید بر روی آن ها تمرکز نکنید.
🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
شاید این جمله با آنچه تا کنون خوانده یا شنیده اید در تناقض باشد. این به این معنی نیست که بی هدف زندگی کنید، بلکه شما باید برای تمامی حوزه های زندگی تان هدف داشته باشید. شما باید بدانید از زندگی چه میخواهید و به دنبال چه هستید. باید اهدافتان را مشخص کرده، آن ها را یادداشت کنید و اقداماتی را که برای رسیدن به آن ها لازم است را نیز بنویسید.

حال زمان آن است که تمرکزتان را از روی هدف اصلی برداشته و تنها بر اقداماتی که باید انجام دهید تمرکز کنید.
🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
اگر میخواهید به اهدافتان برسید بر رفتارهایتان تمرکز کنید.
🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

1 دیدگاه برای “چگونه به اهدافمان دستیابیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *